Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy do uczestnictwa w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Helu! Wielki Finał odbędzie się 12.01.2014 roku. W tym roku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, występy, licytacje i loterie w Hali Widowiskowo-Sportowej w Helu od godz. 11:00 do godz. 16:00, a także część wieczorną z dodatkowymi licytacjami i występami zespołów muzycznych od godz. 18:00
w Restauracji Kutter.

Zapewniamy dobrą zabawę i zbiórkę pieniędzy na szczytny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którym jest w tym roku zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Tego dnia nie może Cię zabraknąć, pokażmy szczodre, dobre serce mieszkańców naszego miasta i Półwyspu Helskiego. W 2013 roku helski sztab WOŚP uzbierał od mieszkańców Helu ponad 9000 złotych – możemy z takiego wyniku być dumni!

Już wkrótce wszystkie szczegóły Finału dostępne będą na stronach helskich portali informacyjnych i na blogu Stowarzyszenia ALTERNATYWNY CYPEL.

Pamiętaj, że możesz wspomóc Wielką Orkiestrę przekazując dary na licytację. Zbiórka darów odbywa się w Urzędzie Miasta w Helu, a także dary mogą być przekazane w dniu imprezy na ręce organizatorów.

Siema i do zobaczenia w niedzielę 12.01.2014 roku w Helu!

Paweł Bloch

Szef sztabu WOŚP Hel

750x200

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s