Kampania na portalu Polak Potrafi, czyli społecznościowego finansowania naszego najnowszego projektu już na półmetku. „Alternatywa dla Helu – rewolucja w Cypel Hostelu” – sprawdź jakie cele i idee łączy ten pomysł 🙂

Nasze stowarzyszenie od początku swego istnienia organizuje
i przeprowadza nieodpłatne zajęcia, warsztaty i spotkania dla dzieci, młodzieży i dorosłych o przeróżnych tematach. Cypel Hostel będzie miejscem, w którym będziemy mogli działać bez ograniczeń, niezależnie od innych instytucji. Ważne by było ciekawie, kreatywnie i przyjemnie.

AC - warsztaty

Spotkania i warsztaty, na które zapraszamy ciekawych gości, rozmawiamy, uczymy się, wspólnie nad czymś pracujemy, poznajemy siebie i nowe osoby… Od lat zależało nam by w Helu stworzyć przyjazną przestrzeń do takich wydarzeń, by poznawać świat, choć geograficznie daleko nam wszędzie.

I właśnie jest okazja i sposobność – nasza Przystań Kultury czyli Cypel Hostel, ma być miejscem przyjaznym dla każdego, z różnorodnym wachlarzem możliwości.

AC - spotkania tematyczne

Koncerty! To to, co bardzo lubimy, ale niestety w Helu za często się nie odbywają. Dlatego też od zawsze Stowarzyszenie ALTERNATYWNY CYPEL starało się organizować koncerty zapraszając gwiazdy. Nie ważne jakiego formatu, jakiego gatunku muzycznego, ważne, że zawsze świetnie się bawiliśmy i dzieliliśmy te muzyczne doznania z mieszkańcami Helu
i jego sympatykami.
Niestety brak własnego kąta nieco utrudnia takie imprezy. Pomóż nam zbudować miejsce, w którym będziemy mogli grać częściej, starając się dobierać repertuar tak, by każdy znalazł coś dla siebie (a może i odkrył nowe dźwięki).

AC - koncerty

Możesz zostać częścią tego przedsięwzięcia!
Wystarczy, że wesprzesz finansowo nasz projekt na portalu Polak Potrafi. Każdy może wybrać wysokość wpłaty i wyjątkowy upominek dla siebie 🙂 Dziękujemy, że jesteście z nami!

polakpotrafi

cypel-hostel_logo

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s