Zapraszamy do spędzenia Nocy Muzeów ze Stowarzyszeniem ALTERNATYWNY CYPEL. Wieczorne zwiedzanie już w najbliższą sobotę 20 maja od godziny 19:00.

Noc Muzeów to wyjątkowa akcja, podczas której można odwiedzić ciekawe miejsca, ze specjalnie przygotowanymi dodatkowymi atrakcjami i to bezpłatnie. Tak też będzie wyglądała ta Noc przygotowana przez nas. Zapraszamy na dwie ekspozycje mieszczące się na Cyplu Helskim (wejście na plażę 67):
– Makabra XX wieku (schron załogowy 13. BAS)
– Morskie Tajemnice (stanowisko ogniowe nr 3 baterii im. Heliodora Laskowskiego)

Bezpłatne zwiedzanie będzie możliwe od godziny 19:00 do 22:00. Wystawy zostaną urozmaicone, m.in dodatkowymi projekcjami filmów, pokazami. Każdy odwiedzający otrzyma upominek.

Wieczorem przeniesiemy się na ul. Kuracyjną 26. Gościem specjalnym będzie Waldemar Popowski z Bazy Nurkowej Hel. Od godziny 22:15 będzie prezentował nam tajemnice świata podwodnego i wszystko to,
co z nurkowaniem jest związane. Rozpoczniemy od prelekcji na temat wraków kryjących się w głębinach wód okalających Hel, następnie sięgniemy do nurkowych początków w Polsce. Waldemar Popowski jest nurkiem z zamiłowania z wielkim doświadczeniem i ogromem opowieści – zapewniamy, że spotkanie będzie niezapomniane!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s