Powracamy do wakacyjnych spacerów z renomowanym przewodnikiem – Jakubem Zaniewskim. Jest to niebywała okazja na poznanie Helu, historii miasta, portu, obiektów militarnych. Do udziału zachęcamy mieszkańców i turystów, młodszych i starszych, zaznajomionych z tematem i tych zupełnie niezorientowanych.

Często pobyt nad morzem kojarzy nam się z opalaniem na plaży i niczym więcej. Hel ma wiele do zaoferowania, a o tym przekonał się każdy kto wybrał się na spacer po lesie, na Cypel, do portu. W nowym miejscu można być nieco zdezorientowanym, a przyjeżdżając regularnie również można coś ominąć. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować spacery
z przewodnikiem, by każdy miał możliwość poznania Helu i jego historii. Spacery cieszyły się dużym zainteresowaniem w poprzednim roku, liczymy, że i w tym będzie podobnie!

Tak jak w roku ubiegłym spotykamy się w każdy wtorek i czwartek przy Informacji Turystycznej w Helu, przy ul. Kuracyjnej 26 o godzinie 20:00. Przygotowane są dwie trasy spacerów:

Wtorek – Cypel Helski i obiekty militarne

Czwartek – miasto i port

Udział w spacerach jest odpłatny – bilet ulgowy 8 zł, bilet normalny 16 zł. Odbywać się one będą przez cały lipiec i sierpień. Szczegółowe informacje można uzyskać w Informacji Turystycznej w Helu
przy ul. Kuracyjnej 26, tel. 666 871 622.

Gorąco zapraszamy, bo każdy spacer jest wyjątkowy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s