27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł już do historii. Jak co roku miliony Polaków obdarzali się tego dnia życzliwością, uśmiechami i dobrym sercem. To już niemal trzy pokolenia wspólnej zabawy i społecznego fenomenu zjednoczenia we wspólnym celu pomocy dzieciom.

Na tegorocznym Finale już na zawsze kłaść będzie się cieniem zbrodnia
i brutalne zabójstwo śp. Pana Pawła Adamowicza. To barbarzyńskie zdarzenie wywróciło ten niezwykły dzień do góry nogami. Nie można jednak być wobec takich zdarzeń bezsilnym. Orkiestra gra nadal, jak mawia Jurek Owsiak Fundacja gra i grać będzie do końca świata i jeden dzień dłużej.
Jako Szef Sztabu WOŚP w Helu zrobię co mogę, żeby osobiście dotrzeć do wszystkich, którzy tego dnia wspierali Orkiestrę i im gorąco podziękować. Napawa mnie dumą, że kolejny już raz grało z nami tak wiele osób, organizacji i firm.
W tym roku w Helu zebraliśmy imponującą kwotę 21463,78 złotych. Jednak nie to wydaję mi się najważniejsze. Nie byłoby żadnego Finału bez wolontariuszy WOŚP. Dzięki ich bezinteresownemu zaangażowaniu uruchamiana jest ogromna platforma przyjaźni, życzliwości, radości.
To właśnie dzięki nim Finał WOŚP to święto i społeczny fenomen. Jestem pewien, że za rok razem będziemy grać dalej, a z Waszą pomocą jeszcze skuteczniej.

Dzięki!
Paweł Bloch

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s